Pagina 1 van 1

Euracom F181 en Voip

Geplaatst: 07 feb 2014, 10:59
door yvesvn
Iemand die mij kan aangeven waar ik moet gaan zoeken ?
Sinds enkele dagen wordt er NIET meer gebeld op mijn ISDN telefoons.(inkomend)
Inkomende gesprekken lopen via Weepee uitgaande gesprekken via Freevoipdeal.
Ik kan wel gewoon naar buiten bellen via de ISDN telefoons.
Op mijn onlangs aangekochte Gigaset CX610A die aangesloten is via mijn Fritzbox 7390 ,rinkelt de telefoon wel.

grtz

Yves

Re: Euracom F181 en Voip

Geplaatst: 07 feb 2014, 11:24
door philippe_d
Kijk eens of alle MSN's correct ingesteld staan:
  • - In je ISDN telefoons, die achter de Euracom hangen, moeten dezelfde MSN's ingesteld staan, die je in de Euracom als interne toestellen hebt staan (voor zover ik mij herinner: 21, 22, enz (20-29, waarbij 20 de code is voor een "algemene oproep" naar alle aangesloten ISDN telefoons).
    - In je Euracom moeten de MSNs van de buitenlijnen dezelfde zijn als de nummers die je hebt ingebracht onder "internet telefony" in de FritzBox.
Als je hier iets hebt gewijzigd, dan weet de Euracom niet meer op welke inkomende oproep (MSN) die moet reageren.

Je kan eventueel de Euracom resetten (code: #*9999#)
Dan verdwijnen alle (externe) MSN's uit de Euracom centrale, en zal de centrale reageren op alle inkomende gesprekken, ongeacht de uitgaande MSN.

[EDIT]
kode voor reset = #*9999#. Hiermee wordt de configuratie niet gewijzigd (alleen een reboot)
kode voor een factory default = #*0000#. Hiermee ga je terug naar de fabrieksinstellingen.
bron: http://www.euracom.de/ec-konf.htm#Vernetzung

Re: Euracom F181 en Voip

Geplaatst: 07 feb 2014, 11:37
door yvesvn
Wat mij een beetje onduidelijk is:
voor Weepee staat er 323385XXXX en voor freevoipdeal 00323385XXXX als internet telefony
Ik zal de msn in de telefoons en Euracom kontroleren (ik heb er niets aan gewijzigd)(ik heb wel al de 220v spanning af en terug opgezet)

Re: Euracom F181 en Voip

Geplaatst: 07 feb 2014, 11:48
door yvesvn
Philippe,

Ik stuurde je een print van de config via [email protected]
grtz

Yves