Pagina 1 van 1
Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:06
door ubremoved_539
Programma’s van SBS-zenders Vier en Vijf bieden een aantal populaire programma’s voortaan ook online aan. Deels gratis, deels tegen betaling.
Bron:
http://datanews.knack.be/ict/nieuws/vie ... 206789.htm
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:20
door Goztow
Ahah, de aap komt uit de mouw.
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:28
door meon
Pfft, in plaats van gebruik te maken van platformaanbieders die de markt technisch kennen (*kuch* netflix) wordt het wiel hier 4x opnieuw uitgevonden omdat niemand het met mekaars voorwaarden eens kan zijn en daarom liever eigen ontwikkeling en infrastructuur voorziet zodat we straks op zoveel platformen geld moeten uitgeven dat het de moeite niet is om daar tijd in te steken...
... en dan zijn ze straks verbaasd dat dat eigen initiatief geen succes heeft en wordt er naar piraterij, Digicorders en elk ander mogelijk excuus verwezen waarom het een flop is.

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:31
door krisken
^^ Dit dus ^^
Helaas kan ik maar één keer een +1 doen...
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:44
door ddd
"Komen Eten" voor 1.99€...

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 13:51
door bollewolle
Allez, zijn die nu niet beschaamd? Is er niemand die in die vergadering zat en luidop durfde zeggen: 1.99 euro per aflevering, is dat misschien toch niet wat teveel mannekes? Dit kan toch niet onderbouwd zijn op basis van marktonderzoek, die prijs is gewoon waanzinnig als je ziet voor welke content ze dat vragen

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 14:11
door Maglor
ddd schreef:"Komen Eten" voor 1.99€...

Moesten ze mij het tienvoud
geven, ik zou er nog niet naar kijken, maar dat is een andere discussie.
In elk geval denk ik niet dat dit vol te houden is. Zoal meon al aangaf hierboven. Als elke zender, productiehuis,... zijn eigen online platform gaat hebben, wordt het voor de gemiddelde gebruiker een onontwarbaar kluwen en gaat die gewoon afhaken. En mensen die oprecht geïnteresseerd waren om hierop een abonnement te nemen gaan afknappen op de (totale) kostprijs van al die aparte producten (want ja, je gaat op verschillende zaken geabonneerd moeten zijn om een redelijk grote 'catalogus' te kunnen hebben). Op die manier drijft men de mensen in drommen terug naar usenet/torrents. Goed bezig.

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 14:15
door krisken
Maglor schreef:Op die manier drijft men de mensen in drommen terug naar usenet/torrents.
Gelukkig hebben de meeste abonnementen nu al een grotere limiet dan pakweg 10 jaar terug

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 14:35
door bambipower
waar is den tijd, dat we nog een recente film in de videotheek konden huren voor 2.5€...
Nu mogen we 1.99€ betalen voor een aflevering van de huisdokter

Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 15:05
door Petrikske
Ze blijven hun uiterste best doen om mensen van dat TV-toestel weg te houden met al hun onbenullige programma's waarvoor mijn oprechte dank.
Ben al 12kg. afgevallen en ga me nu voorbereiden op een halve en als dat goed gaat een hele marathon hahaha....
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 15:23
door boulder
Ze zijn weer goed bezig om de markt hopeloos te versnipperen.
Straks hebben we wel 10 verschillende video op aanvraag of net-gemist achtige toestanden, elk met hun eigen voorwaarden, hun eigen sites of distributiemedium, enz.
En dan gaan ze inderdaad nog raar opkijken als het niet aanslaat ook.
2€ voor een aflevering van "Geubels en de Belgen", dat is inderdaad veel geld, zeker als je bedenkt dat die afleveringen 2 keer per week uitegezonden worden.
Merk je na de eerste uitzending op dat je opname mislukt is, heb je nog ruimschoots de tijd om die opname opnieuw te doen.
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 16:35
door bambipower
een reden temeer voor de bhaalubox....
Zo kan je tenminste al de afleveringen van minder dan 90dagen oud bekijken.
Voor 'nog' oudere zal je dan inderdaad moeten betalen. Alsof we zo gebrand zijn, om huizendokter en komeneten bucht.
Met een bhaalu-box bewaar je je opnames standaard gedurende 30 dagen. Je kan ze dan ook mobiel zo lang bekijken. Voor series bewaar je dan alle afleveringen van het uitgezonden seizoen tot 30 dagen na de laatste uitzending, ook mobiel.
Heb je een bhaalu-box en bewaar je een programma in je favorietenkanaal (het virtuele video-opnamekanaal waar je al je persoonlijke favoriete opnames in verzamelt), dan bewaar je je favoriete opnames 90 dagen en favoriete opnames van series tot 90 dagen na de laatste aflevering van die serie, ook mobiel.
In een volgende release van bhaalu zal het aanleggen van een persoonlijke bibliotheek van video-opnames, onbeperkt in de tijd, mogelijk gemaakt worden, hoewel enkel onder aanvaarding van redelijke commerciële voorwaarden: wanneer dezelfde videocontent uit de persoonlijke video-opname tegen een redelijke prijs als koopvideo aangeboden wordt op bhaalu, dient de kooplicentie aangekocht te worden tegen die redelijke prijs, anders zal deze video-opname verdwijnen uit de persoonlijke bibliotheek.
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 14 okt 2013, 18:00
door honda4life
Waarom het warm water terug uitvinden inderdaad.
Kijk eens even naar onze noorderburen, dan weet je snel dat hun concept succes garandeert.
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 23 okt 2013, 09:40
door sirWard
3 afleveringen betalen aan 1,99 euro/aflevering geeft een kostprijs die al hoger ligt dan de maandelijkse bijdrage van Bhaalu!! Geef daarbij de verdergaande fragmentatie van de markt, en slechts de zotten en onwetenden zullen daar nog gebruik van maken.
Maar goed, die kijken tout court al naar afleveringen van Komen Eten..
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 24 okt 2013, 19:42
door jantje81
honda4life schreef:Waarom het warm water terug uitvinden inderdaad.
Kijk eens even naar onze noorderburen, dan weet je snel dat hun concept succes garandeert.
In Nederland heeft net als hier elke zendergroep (NPO, RTL en SBS) een eigen ondemandplatform. Gratis (publiek) of betalend (commercieel).
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 25 okt 2013, 12:16
door ubremoved_539
Een concept zoals "Uitzending gemist" wat volledig gratis is bestaat in Belgie nochtans niet... zelfs niet voor de openbare omroep !
Re: Vier & vijf lanceren eigen online videoplatform
Geplaatst: 27 okt 2013, 08:44
door jantje81
Dat het gratis is bij de NPO dat is inderdaad verschillend van onze situatie. De vraag is echter voor hoelang nog. Ik kan me voorstellen dat hen dat handenvol geld kost en er moet de komende jaren flink worden bespaard daar.