Pagina 1 van 1

Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten

Geplaatst: 12 feb 2013, 07:52
door deferre
MECHELEN - Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten, waarin het klanten bijwon voor internet, vaste telefonie en mobiele telefonie, en er amper verloor voor televisie. CEO Duco Sickinghe benadrukte maandag op een persconferentie over de cijfers vooral het groeipotentieel bij mobiele telefonie.
Met zijn formules King en Kong zorgde Telenet eind vorig jaar voor nogal wat verschuivingen. De Mechelse kabelaar slaagde erin het aantal gsm-klanten tegenover 2011 meer dan te verdubbelen tot 521.600. Maar 11 procent van de gsm-kaarten van de kabelklanten is van Telenet en dus ziet Sickinghe daar nog veel groeimogelijkheden. Telenet puurde eind vorig jaar meer dan 30 euro uit een gemiddelde gsm-klant, en volgens de Telenet-top kan dat niveau ook in de toekomst aangehouden blijven.

Maar ook de andere producten deden het goed. Zo kwamen er netto 6 procent breedbandinternetklanten bij, tot 1,388 miljoen, en steeg ook het aantal klanten voor vaste telefonie met 10 procent tot 968.700. Enkel het aantal kabeltelevisieklanten daalde licht, met 3 procent tot 2,123 miljoen. Overigens schakelde vorig jaar ongeveer 26 procent van de resterende abonnees voor analoge kabel-tv over naar digitaal. Vooral in het tweede en derde kwartaal was er een opstoot. Volgens Sickinghe was dat een gevolg van het feit dat geknipt werd in het analoge zenderaanbod.

Telenet haalde de eigen doelstellingen voor 2012, met een omzet die 8,2 procent groeide tot 1,488 miljard euro en een bedrijfskasstroom die 7,5 procent hoger afklokte op 777,8 miljoen euro.

Bron:

http://www.standaard.be/artikel/detail. ... 1_00465862

Re: In 2015-2016 is Telenet zo snel als glasvezel

Geplaatst: 12 feb 2013, 08:08
door FunkStar

Re: Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten

Geplaatst: 12 feb 2013, 09:58
door philippe_d
Dit is geen dubbele post.
De andere post gaat over toekomstige internetsnelheden, deze post gaat over bedrijfsresulaten.

[Heropend]

Re: Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten

Geplaatst: 12 feb 2013, 10:02
door vuurvos
En de Vlaming die zag ze vliegen: Telenet-cash vloeit naar John Malone

Re: Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten

Geplaatst: 12 feb 2013, 10:11
door Astralon
vuurvos schreef:En de Vlaming die zag ze vliegen: Telenet-cash vloeit naar John Malone
Een beetje misleidende titel van De Tijd. Alsof er geen Vlaamse/Belgische aandeelhouders zijn.
Ik zal in ieder geval de cash in dank aanvaarden en er Belgacom aandelen mee kopen :-D.

Re: Telenet heeft er een uitstekend jaar opzitten

Geplaatst: 12 feb 2013, 11:40
door FunkStar
philippe_d schreef:Dit is geen dubbele post.
De andere post gaat over toekomstige internetsnelheden, deze post gaat over bedrijfsresulaten.

[Heropend]
Het was wel degelijk een dubbele post, ik had 2 maal gecheckt...

OP heeft waarschijnlijk post aangepast en trouwens 1ste post van deferre...

:roll: