Pagina 1 van 1

office word 2010

Geplaatst: 19 feb 2012, 22:51
door krismertens89
Graag zou ik bij sommige pagina's in mijn 'word bestand' onderaan een paar gebruikte woorden verduidelijken.
Ik zou dit dus graag in voettekst doen. Nu de functie voettekst kan ik niet echt gebruiken aangezien de tekst dan op alle pagina's van het bestand komt.
Hoe kan ik dit doen op een gemakkelijke en snelle manier? (tekstvak neemt te veel tijd in beslag bij groot bestand)

Bedankt..

Kris

Re: office word 2010

Geplaatst: 19 feb 2012, 23:10
door philippe_d
Wat jij wilt is geen "voettekst" (die op alle pagina's komt, zoals een pagina nummer), maar een voetnoot of een eindnoot.
Dit is een verwijzing in de tekst, die dan verwijst naar een bijkomende uitleg in een voetnoot (dit is onderaan de pagina) of een eindnoot (dit is op het einde van het document).

Ga gewoon in het document, met de cursor op de plaats waar de verwijzing moet komen.
Ga naar tabblad "Verwijzingen" en druk op "Voetnoot invoegen".
Je cursor springt naar het einde van de pagina, en hier kan je de uitleg typen.

De tekst van het document en de voetnoten worden gescheiden door een lijntje. Hoe meer voetnoten, hoe hoger deze scheidingslijn komt (automatisch).

Voetnoten worden standard genummerd in het formaat 1, 2, 3 ... en eindnoten in het formaat i, ii, iii ...
Je kan die indeling ook wijzigen (Tabblad "Verwijzingen" > Voetnoten).

Re: office word 2010

Geplaatst: 19 feb 2012, 23:44
door krismertens89
Inderdaad!

Bedankt voor de hulp!!

Kris

Re: office word 2010

Geplaatst: 09 maa 2012, 12:25
door krismertens89
In Word 2010 kun je vergelijkingen ingeven.
Ik gebruik vooral de breuken, maar in teller en noemer kun je geen gebruik maken van subscript, helemaal niet handig dus.
Het lettertype ligt ook vast (Cambria Math), maar dat geeft niet echt.
Weet er iemand misschien iemand een andere manier om op een duidelijke breuk in te voegen in Word?

Bedankt