Pagina 1 van 1

Home server vail

Geplaatst: 13 nov 2010, 20:20
door SniFManS
Iemand dit een beetje volgt ? Zou graag willen weten voor wanneer de versie voor het eerst het dag licht zal zien als final .

Re: Home server vail

Geplaatst: 13 nov 2010, 20:38
door meon
Ten tijde van de oorspronkelijke beta van de eerste uitgave van WHS was er nogal wat buzz, maar tegenwoordig hoor ik er eigenlijk niks meer van :-/

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 00:07
door SniFManS
meon schreef:Ten tijde van de oorspronkelijke beta van de eerste uitgave van WHS was er nogal wat buzz, maar tegenwoordig hoor ik er eigenlijk niks meer van :-/
Hier juist het zelfde , had vernomen dat er twee verschillende versies zouden van uit gebracht worden ; Eentje voor de thuis gebruiker en 1 voor de kleine zelfstandigen. Maar nu zins de beta niks meer over te vinden .

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 14:24
door seagull
Paul Thurrott schrijft op zijn blogs regelmatig over Vail en Aurora. Kijk daar eens.

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 18:33
door SniFManS
seagull schreef:Paul Thurrott schrijft op zijn blogs regelmatig over Vail en Aurora. Kijk daar eens.
mercie voor den tip maar info is van april 2010 , en vermeld niets nieuws . ( ook geen final release datum )

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 18:44
door Trojan
Veel informatie valt er nog niet te rapen. Het is momenteel in beta, en zolang er nog geen sprake is van een RC zal je nog even moeten wachten tot ze kunnen spreken over RTM.

Ge kunt trouwens zelf de beta uitproberen door u in te schrijven op connect.microsoft.com

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 18:50
door seagull
De vernieuwde beta is van 16 augustus.

Re: Home server vail

Geplaatst: 14 nov 2010, 20:28
door SniFManS
Heeft er iemand al ervaring mee met de beta?
Ga wachten tot de rtm omdat het overzetten geen lachertje is plus het feit dat je telkens je volledige data moet over zetten op andere media als je bv vail opnieuw installeert.
Al ben ik er wel enorm voor te vinden om men huidige whs server te updaten.