Pagina 1 van 1

nuon 3 jaar vast

Geplaatst: 08 aug 2010, 22:50
door dommelgebruiker
hallo,

mijn moeder heeft een contract bij nuon afgesloten gehad voor 3 jaar vaste elektriciteitsprijs...
echter nu 1 jaar later verhuisd ze.... en nemen andere mensen hun elektriciteit over....
moet zij naar haar nieuwe woonst nuon meenemen? want daar is al een andere leverancier?
of word dit contract gewoon kosteloos opgezegt?

thx

Re: nuon 3 jaar vast

Geplaatst: 09 aug 2010, 09:05
door Dfrog
Contract moet uitgedaan worden. Geef haar verhuis door en op het nieuwe adres zal Nuon de elektriciteitslevering overnemen. Zie ook dat de nieuwe bewoner op het oude adres een leverancier regelt. Die contracten van 3 jaar zijn trouwens zeer nadelig geweest.

Re: nuon 3 jaar vast

Geplaatst: 09 aug 2010, 10:22
door kaas2
Dfrog schreef: Die contracten van 3 jaar zijn trouwens zeer nadelig geweest.

Ik veronderstel niet voor Nuon??

Re: nuon 3 jaar vast

Geplaatst: 09 aug 2010, 13:36
door Dfrog
kaas2 schreef:
Dfrog schreef: Die contracten van 3 jaar zijn trouwens zeer nadelig geweest.

Ik veronderstel niet voor Nuon??
Nee, niet voor Nuon. Je moet maar eens vergelijken. Nu betaal je 20% extra voor Gas en 25% extra voor elektriciteit. Die mensen die de voorbije jaren zo'n contract hadden, hebben een stuk meer verlies aangezien de prijzen daarbovenop serieus gedaald zijn. Wanneer ze u beginnen op te bellen voor een variabel contract af te sluiten, kan je misschien wel aan een vaste prijs denken ;)

Re: nuon 3 jaar vast

Geplaatst: 22 sep 2010, 11:43
door henke54
320.000 gezinnen in ons land zouden wel eens ongevraagd van energieleve- rancier kunnen veranderen. Vandaag zijn ze klant bij Nuon. Dit bedrijf overweegt te vertrekken uit Belgiƫ.
http://www.standaard.be/artikel/detail. ... d=OU2VM6LQ
:roll: