Pagina 1 van 1

Algeheel verbod op spam in Nederland

Geplaatst: 14 jun 2009, 17:52
door ubremoved_539
Het is met ingang van oktober dit jaar verboden om spam, ongevraagde e-mail met veelal reclameboodschappen, te versturen naar bedrijven. Spam aan personen was in Nederland al verboden. Door het nieuwe verbod is nu ook spam aan rechtspersonen verboden en ontstaat een algeheel spamverbod in Nederland. Dit heeft het Nederlandse ministerie van Economische Zaken zondag bekendgemaakt.

Bron: http://www.standaard.be/Artikel/Detail. ... 062009_051

Re: Algeheel verbod op spam in Nederland

Geplaatst: 14 jun 2009, 23:09
door on4bam
r2504 schreef:Het is met ingang van oktober dit jaar verboden om spam, ongevraagde e-mail met veelal reclameboodschappen, te versturen naar bedrijven. Spam aan personen was in Nederland al verboden. Door het nieuwe verbod is nu ook spam aan rechtspersonen verboden en ontstaat een algeheel spamverbod in Nederland. Dit heeft het Nederlandse ministerie van Economische Zaken zondag bekendgemaakt.

Bron: http://www.standaard.be/Artikel/Detail. ... 062009_051
Daar gaan die Chinezen, Koreanen, Amerikanen, Brazilianen...... van wakker liggen. Binnenlandse spam is het probleem niet.

Re: Algeheel verbod op spam in Nederland

Geplaatst: 14 jun 2009, 23:26
door ubremoved_539
on4bam schreef:Daar gaan die Chinezen, Koreanen, Amerikanen, Brazilianen...... van wakker liggen. Binnenlandse spam is het probleem niet.
Nochtans staat Nederland vrij hoog in de ranking van spam verzenders... maar ik begrijp je punt.