Pagina 1 van 1
mod's werk respect
Geplaatst: 29 okt 2008, 20:59
door kaise1
Ik vraag mij eigenlijk af hoeveel werk de moderatoren al hebben gehad in het Dommelforum, gekuist tot 28 pagina's sinds 2005, tot 20 pagina's Belgacom sinds 2002 bv..?(what's you like Belgacom or Dommel toppic's ?)
Ik denk veel werk, respect guys and the ladies mod's ?
Geplaatst: 29 okt 2008, 21:22
door devilkin
¿Qué?
Geplaatst: 29 okt 2008, 21:35
door kaise1
devilkin schreef:¿Qué?
Toch al opgemerkt hoeveel toppic's per dag bijkomen van ons prachtig alternatief dommeltjen ???
Geplaatst: 29 okt 2008, 21:36
door gr4vity
Om eerlijk te zijn snap ik hem ook niet echt 100%.
Op userbase word eigenlijk weinig gemodereerd tegenover andere forums van ons formaat hoor. Ik weet niet of je bekend bent met Gathering of Tweakers, maar daar word dus echt met massa's gemodereerd als je het vergelijkt met userbase hoor.
Op zich is userbase vrij self-moderating, dus bedank liever je mede users want dat zijn de echte sterren in dit verhaal.
Geplaatst: 29 okt 2008, 21:37
door meon
Als je geen berichten vindt van voor die datum is dat nogal logisch, omdat we pas in 2002 begonnen zijn

We hebben in elk geval geen auto-pruning of auto-locking en berichten worden bijna enkel omwille van administratieve redenen gelocked. Echt omwille van de inhoud modereren gebeurt heel weinig.
Maar dat er zoveel dommel-berichten zijn is ... omdat er nu eenmaal veel dommel-vragen zijn waar Dommel niet op wilt/kan antwoorden ... (de verhalen zijn gekend)
Geplaatst: 29 okt 2008, 22:05
door kaise1
jaja maar iedere dag zoveel toppic's checken bedoel ik dan maar om te modereren daar..enfin is een triestig forum

Geplaatst: 29 okt 2008, 23:18
door meon
Hoor ik daar een stemmetje van een vrijwilliger om het dommel-forum in de gaten te horen?

Geplaatst: 30 okt 2008, 01:10
door crapiecorn
Niemand is zo dom om daar in te trappen

Geplaatst: 30 okt 2008, 13:10
door kaise1
Weeral wat teveel wijn…ga er mee moeten stoppen en zeker aan de pc
Sorry voor het openen van dit toppic....

Geplaatst: 30 okt 2008, 13:12
door meon
Geplaatst: 31 okt 2008, 00:00
door Sub Zero
kaise1 schreef:Weeral wat teveel wijn…ga er mee moeten stoppen en zeker aan de pc

Dan heb je meon nog niet gezien op oudejaardsavond. Geef hem een flesje wijn en hij entertaint je uren met de meest waanzinnige opmerkingen

Geplaatst: 31 okt 2008, 08:32
door gr4vity
Meon heeft geen wijn nodig om waanzinnige opmerkingen te geven

Geplaatst: 31 okt 2008, 09:45
door theduvelking
Nu terug on-topic graag! En mij terug bedanken!
Geplaatst: 31 okt 2008, 09:51
door meon
ssht, zwijg, 't is de Rock 100 op Q!
(oh ja, bedankt

)
Geplaatst: 31 okt 2008, 19:35
door Corleone
meon schreef:ssht, zwijg, 't is de Rock 100 op Q!
Die belachelijk goed was ! Het heeft mn lange en vooral vermoeiende dag serieus verlicht !
Geplaatst: 03 nov 2008, 16:51
door localhost
Jullie zijn dan nog met 3 in één enkele topic, en ik ben helemaal alleen! *snik*

Geplaatst: 03 nov 2008, 17:07
door gr4vity
Wacht maar tot we het geheime crew signaal maken, dan komt heel ons legioen

Geplaatst: 03 nov 2008, 17:15
door Patje
gr4vity schreef:Meon heeft geen wijn nodig om waanzinnige opmerkingen te geven

Hopelijk dan geen rode wijn, want staat nu net iets in de krant over Rode wijn die tumoren veroorzaakt!.
Rode wijn beschermt dankzij bestanddelen als flavenoïden, antioxidanten tegen hartziekten. Nu blijkt dat deze positieve eigenschappen niet opwegen tegen de schadelijke metalen die in vele wijnen zitten. Deze kunnen zelfs kwaadaardige tumoren veroorzaken. Dat schrijft de Sunday Times.
Volledig artikel op HLN
Geplaatst: 03 nov 2008, 17:19
door AnD
Patje schreef:gr4vity schreef:Meon heeft geen wijn nodig om waanzinnige opmerkingen te geven

Hopelijk dan geen rode wijn, want staat nu net iets in de krant over Rode wijn die tumoren veroorzaakt!.
Rode wijn beschermt dankzij bestanddelen als flavenoïden, antioxidanten tegen hartziekten. Nu blijkt dat deze positieve eigenschappen niet opwegen tegen de schadelijke metalen die in vele wijnen zitten. Deze kunnen zelfs kwaadaardige tumoren veroorzaken. Dat schrijft de Sunday Times.
Volledig artikel op HLN
Eet en drink dan niets meer want tegenwoordig hoor je vanalles, je krijgt van alles wel iets...
Geplaatst: 03 nov 2008, 19:57
door kaise1
een Salmonella kipje, verpakt in plastic en een fles rode wijn en voor je het weet zit je op het toilet met ketel voor de andere opening te denken aan de tumor dat je krijgen zal en hartziektes en diabetes van de stof Bisphenol A in de plasticverpakking , zit je dan ook nog met een paniekstoornis(hypochondrie) zeker en de benzodiazepinen doen de rest

Geplaatst: 03 nov 2008, 20:25
door gr4vity
En ik maar denken dat ik dood zou gaan door te roken...