Pagina 1 van 1

geraak niet op sportwereld.be : Gerapporteerde aanvalsite!

Geplaatst: 25 jul 2008, 21:00
door xenne
krijg hier een waarschuwing als ik een artikel wil lezen op sportwereld.be
Gerapporteerde aanvalsite!

De website op www.sportwereld.be is gerapporteerd als een aanvalsite en is geblokkeerd op basis van uw beveiligingsinstellingen.

Aanvalsites proberen programma’s te installeren die privéinformatie stelen, uw computer gebruiken om anderen aan te vallen, of uw systeem beschadigen.

Sommige aanvalsites verspreiden bewust gevaarlijke software, maar vele zijn gecompromitteerd zonder de kennis of toestemming van hun eigenaars.

Waarom werd deze site geblokkeerd?
't is de eerste keer dat ik dergelijk bericht krijg? en dan nog op zo'n grote site (onderdeel van het nieuwsblad.be).

Geplaatst: 25 jul 2008, 21:11
door UBremoved_3729
heb indentiek hetzelfde voor , werk met firefox .

Geplaatst: 25 jul 2008, 21:25
door ispwatch
Hier kan je alvast wat meer info vinden.

http://safebrowsing.clients.google.com/ ... wereld.be/

Geplaatst: 25 jul 2008, 21:49
door meon
't zelfde probleem als ZDNet aan de hand had, dus ... :-/

Geplaatst: 26 jul 2008, 23:49
door xenne
ik heb het gemeld aan sportwereld.be
Beste Xenne,

Bedankt voor uw opmerking. We zijn op de hoogte van het probleem en proberen het zo snel mogelijk op te lossen. Onze excuses voor het ongemak.

Vriendelijke groeten,

Lotte

Geplaatst: 27 jul 2008, 06:21
door UBremoved_3729
Bedankt voor de info,
Greetz.

Geplaatst: 28 jul 2008, 12:49
door xenne
ondertussen nog een andere reactie gekregen op dezelfde mail

Code: Selecteer alles

Beste Xenne, 

Wij zijn ons bewust van deze melding en staan momenteel al in contact met Google die deze melding zo snel mogelijk zal verwijderen. 
Er is immers geen enkel probleem met onze site. We hebben enkel vorige donderdag te maken gehad met een aanval op onze site via een externe partner. 
We hebben deze zo goed als onmiddellijk kunnen afblocken maar wij hebben het ongeluk gehad dat op dat moment de Google bot langskwam en die aanval vaststelde. 

U hoeft dus niks te vrezen en we hopen mee met u dat de melding zo gauw mogelijk verdwijnt.

Met vriendelijke groeten 
Marjan