Pagina 1 van 1

Vertraging E-mail

Geplaatst: 29 feb 2008, 23:28
door snakeboots
Iemand belde mij dat ze vertraging had op haar telenet e-mail. Ze kreeg de mails pas na 1 dag binnen.

Ik ga nu morgen naar daar maar weet iemand waar dit aan ligt? Ik vermoed niet aan Telenet maar ergens iets op de computer.

Ga morgen eens een testmail sturen en kijken of deze dadelijk binnenkrijg in de webmail, is dit niet zo is het probleem bij telenet. Maar indien dit allemaal in orde is en het probleem blijft bestaan?

Ze had een Norton 360 wat denk ik het probleem gaat zijn, weet iemand welke instelling dat daar veranderd moet worden?

Bedankt.

Geplaatst: 01 maa 2008, 11:54
door ubremoved_539
Je kan altijd eens in de headers van de mail kijken op welke servers de mail zoal blijft "hangen".

Geplaatst: 01 maa 2008, 13:35
door snakeboots
r2504 schreef:Je kan altijd eens in de headers van de mail kijken op welke servers de mail zoal blijft "hangen".
Ok, bedankt goeie tip. Ik ga zo dadelijk naar de persoon en hopelijk kan ik het oplossen.

Geplaatst: 01 maa 2008, 16:13
door snakeboots
Kheb 10 berichten gestuurd en ze kwamen dadelijk aan dus geen probleem daar.

Ze zij wel dat die mails van een bedrijf kwamen en dat da bedrijf problemen had met de firewall. Dus het zal daar wel aan gelegen hebben.