Pagina 1 van 1

Usenet, grabit en variabel aantal threads

Geplaatst: 19 okt 2007, 16:40
door mounoi
Als ik iets download via de newsserver van Dommel met bv Grabit, heb ik het aantal threads nu op 3. Zet ik die op 4 of op 12, dan maak ik kans dat "unable to connect" verschijnt, omdat Dommel op dat moment minder draadjes openzet voor mij.

Kan ik dat ergens automatisch aanpassen of hou ik het het best bij deze 3 draadjes?

Thanks.

Geplaatst: 19 okt 2007, 19:02
door xenne
bij mij staat het altijd op 4. als hij maar met 2 kan verbinden is dat niet echt een probleem. 2 draadjes beginnen, de 2 andere gaan om de 5min proberen connecteren.

Geplaatst: 20 okt 2007, 14:30
door toettoet
idd niks van aantrekken en gewoon max lijntjes op 4 zetten, die die niet kunnen verbinding maken zullen dat zeggen en em zal opnieuw proberen in een aantal seconden/minuten

Geplaatst: 24 okt 2007, 07:23
door dietervanb
Hoe stel je dat in bij Grabit ?
Bij mij blijft alles bij "unable to connect staan" en moet ik manueel een retry doen.
Knap vervelend als je je PC een paar uurtje hebt laten draaien in de hoop dat tegen dan alles binnen zou zijn.

Geplaatst: 24 okt 2007, 10:34
door xenne
dietervanb schreef:Hoe stel je dat in bij Grabit ?
ik zou het niet weten. waarschijnlijk zelfs niet. kan je niet overwegen een beter programma te gaan gebruiken? bv newsleecheer