Pagina 1 van 1

Kent iemand dit?

Geplaatst: 05 jul 2006, 00:33
door netdata
Hoi,

Ik kwam dit tegen
Iemand al ervaring mee?
Lijkt me erg leuk om mee te spelen...

Ontvangertjes vind je voor 50 euro als je goed uitkijkt

http://fabrice.bellard.free.fr/dvbt/

Geplaatst: 05 jul 2006, 09:11
door andy-dsl
That looks sweet :)

Geplaatst: 05 jul 2006, 09:17
door Avenger 2.0
Toch even rekening mee houden dat je in België niet willekeurig mag beginnen uit te zenden op de FM band zonder vergunning.

Geplaatst: 05 jul 2006, 13:57
door ubremoved_539
Als je graag legaal experimenteerd op gebied van radiotechniek kan je altijd eens een kijkje gaan nemen bij een lokale radioamateur vereniging. Ook wij doen experimenten met digitale uitzendingen (hetzij dan in DVB-S).

Voor de rest lijkt het artikel mij één grote hoax.

Geplaatst: 05 jul 2006, 14:16
door crapiecorn
Als je naar zijn vorige projecten kijkt en het artikel doorleest (met wat voorkennis van x ) lijken me toch grote delen te kloppen

Ik heb een dvb-t ontvanger, kan het altijd eens uitproberen

Geplaatst: 05 jul 2006, 15:06
door ubremoved_539
crapiecorn schreef:Als je naar zijn vorige projecten kijkt en het artikel doorleest (met wat voorkennis van x ) lijken me toch grote delen te kloppen
Als je weet hoe complex en kritisch COFDM is, en begrijpt dat hij dat software matig gaat genereren en dan uiteindelijk nog gaat ontvangen dmv. harmonischen... wel, knap staaltje techniek dan.
crapiecorn schreef:Ik heb een dvb-t ontvanger, kan het altijd eens uitproberen
Inderdaad, en laat het ons eens weten.