Prototype nieuwste Xbox gestolen

Voor de gamers. Hier kan je met al je opmerkingen, vragen, problemen terecht.
Gesloten
Gebruikersavatar
Blue-Sky
Erelid
Erelid
Berichten: 8554
Lid geworden op: 23 feb 2003, 20:42
Locatie: België - Limburg

<img src="http://upload.userbase.be/upload/tn_x-box360_72870.jpg" align="left" width="119" height="119"> Dieven hebben de nieuwe spelcomputer XBox-360 van Microsoft gestolen.

De diefstal gebeurde eind augustus op een vliegveld na een vlucht tussen Hongkong en Duitsland. Toen werden er enkele prototypes gestolen uit een hangar.


Xbox 360 gestolen op luchthaven.

Verkoop
De dieven zochten net zo lang tot ze het apparaat vonden. De Xboxen zaten immers verpakt in neutrale dozen. De politie heeft intussen drie exemplaren teruggevonden. Zeven toestellen worden nog vermist, meldt Der Spiegel. De nieuwe Xbox moet half december in de winkels liggen. Microsoft hoopt met de nieuwe Xbox de concurrenten Sony en Nintendo af te troeven.


Bron: HLN.be van 10 oktober 2005
Akira
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1386
Lid geworden op: 10 jan 2004, 13:30

eind augstus zijn ze gestolen, en het laatste nieuws wil dit vandaag te kennen maken.
lekker actueel


en blue-sky: dit is geen negatieve commentaar, al evenmin is het nutteloos want het gaat over het topic
Microsoft has shown reports that ten Xbox 360 development kits have been stolen from a warehouse in Duren Germany. There is speculation that the hardware has fallen into the hands of hackers. These 10 development kits were unmarked packages. A few days after the shipment went 'missing', photographs of the kits appeared on the Internet, with the serial numbers edited out. Police raids in Austria and Germany recovered three of the units, but seven kits remain untraced at present as the investigation continues.
vind ik de info van op neowin toch wel iets meer waardevoller dan dat van het laatste nieuws
de pispaal <<
Gebruikersavatar
NuKeM
Administrator
Administrator
Berichten: 5682
Lid geworden op: 10 nov 2002, 00:55
Uitgedeelde bedankjes: 126 keer
Bedankt: 267 keer
Recent bedankt: 6 keer

Akira, het bericht staat op zowat elke site, dus ja toch wel actueel.
Het is fijn dat je extra informatie aanbrengt, maar probeer dat dan minder te doen met een 'aanvallende' toon (ook al is het misschien zo niet bedoeld).
NuKeM
NickG
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1659
Lid geworden op: 13 sep 2005, 10:11
Uitgedeelde bedankjes: 48 keer
Bedankt: 53 keer

K wil geen flame beginnen, maar in deze kwestie heeft hij wel een beetje gelijk. (ik weet niet of hij telkens negatieve commentaar op bluesky heeft, en ga het ook niet opzoeken)

Dit nieuws was begin september al op verschillende nieuwssites te lezen hoor, zelfs foto's van de gestolten Xboxen kwamen half september online... Although een nieuwsposter natuurlijk niet alles kan weten is het mss wel beter om gespecialiseerde sites te raadplegen ipv HLN en consoorten alvorens het nieuws te posten !

Again, this is no flame, enkel wat opbouwende kritiek!
Gebruikersavatar
meon
Administrator
Administrator
Berichten: 16757
Lid geworden op: 18 feb 2003, 22:02
Twitter: meon
Locatie: Bree
Uitgedeelde bedankjes: 581 keer
Bedankt: 780 keer
Provider

Een feit is dat nieuws uit HLN vaak nogal sensatiebewust gekleurd is en interessante technische informatie ontbreekt (omdat zij niet de kennis hebben om die informatie op een correcte manier te absorberen).
Maar goed, genoeg offtopicness.
Het gaat hier om die gestolen Xboxen.
Gebruikersavatar
X-2datop
Pro Member
Pro Member
Berichten: 449
Lid geworden op: 21 jun 2005, 21:44
Locatie: Antwerpen

Nog ff offtopic,

We hebben indertijd genoeg gediscussieerd over de functie/taken van een newsposter. En één ervan was dat een nieuwsposter steeds de inhoud van de berichten moest nakijken en verifiëren. Er is daarvoor geregeld eenzelfde poster op de vingers getikt.

En nu eerlijk gezegd, dit bericht staat idd VERKEERDELIJK op veel nieuwssites, het is en blijft een oud feit ! Dus in deze moet ik Akira ook gelijk geven en zelfs vermelden dat ik Akira's post helemaal niet zo aanvallend vond en dus Bluesky's repliek er wel over is.

Dat gezegd zijnde ...

ONTOPIC:

Hoewel een diefstal nooit gerechtvaardigd kan zijn, hoop ik stilletjes wel dat men nu sneller een modchip kan ontwikkelen :p

Grtz,
X
The best way to hack a digital network is an analogue phonecall !
NickG
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1659
Lid geworden op: 13 sep 2005, 10:11
Uitgedeelde bedankjes: 48 keer
Bedankt: 53 keer

Ik dacht dat er al vermeende pics mét modchips op van die gestolen XBoxen rondwaarde op het internet?
Gebruikersavatar
NuKeM
Administrator
Administrator
Berichten: 5682
Lid geworden op: 10 nov 2002, 00:55
Uitgedeelde bedankjes: 126 keer
Bedankt: 267 keer
Recent bedankt: 6 keer

In ieder geval, ik ben vandaag de mijne gaan pre-orderen. Volgens de verdeler (die ook groothandelaar is) zullen alle winkels maar een erg beperkt aantal van deze consoles geleverd krijgen!
NuKeM
Gebruikersavatar
Blue-Sky
Erelid
Erelid
Berichten: 8554
Lid geworden op: 23 feb 2003, 20:42
Locatie: België - Limburg

NuKeM schreef:In ieder geval, ik ben vandaag de mijne gaan pre-orderen.
Dan mogen we waarschijnlijk als eerste positieve commentaar verwachten op userbase van een gamefreak en expert terzake. :-)
Afbeelding
verdickt
Premium Member
Premium Member
Berichten: 647
Lid geworden op: 12 maa 2004, 22:24

NuKeM schreef:In ieder geval, ik ben vandaag de mijne gaan pre-orderen. Volgens de verdeler (die ook groothandelaar is) zullen alle winkels maar een erg beperkt aantal van deze consoles geleverd krijgen!
En wat is de prijs van zo'n beestje
Gebruikersavatar
NuKeM
Administrator
Administrator
Berichten: 5682
Lid geworden op: 10 nov 2002, 00:55
Uitgedeelde bedankjes: 126 keer
Bedankt: 267 keer
Recent bedankt: 6 keer

399
NuKeM
Akira
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1386
Lid geworden op: 10 jan 2004, 13:30

Blue-Sky schreef:
NuKeM schreef:In ieder geval, ik ben vandaag de mijne gaan pre-orderen.
Dan mogen we waarschijnlijk als eerste positieve commentaar verwachten op userbase van een gamefreak en expert terzake. :-)
hemels blijkbaar ben je wel lichtgeraakt
ik zeg iedere keer dat het helemaal niet op jou bedoeld was!
ik vind gewoon dat wat er in het laatste nieuws stond echt wel karig was met z'n informatie. En als er iets is wat ik wil is een artikel met de volledige informatie.
En mijn kritiek is altijd deftig opgebouwd, ik was zelfs zo vriendelijk om toch wat meer info te geven omdat er op het laatste nieuws niet zoveel staat.

Mss ligt het aan mij, maar ik vind 'het laatste nieuws' toch niet echt een referentiepunt om it-nieuws uit te halen. Als je het echt goed wilt doen neem je best de financieel economische tijd, alhoewel ik deze ook niet lees.
Maar je moet zelf eens lezen wat je schreef over wat er in het laatste nieuws stond.

- er zijn xbox360'en gestolen eind augustus
- ze zochten net zolang tot ze gevonden hebben (??)
- neutrale dozen (ok)
- 3 exemplaren zijn teruggevonden (waar??)
- in december op de markt (ok)
- aftroeven van concurrenten (ok)
en dat moet u dan vergelijken met het artikel dat ik gequote heb,
dan weet je er echt veel meer over.

Maar misschien ligt het gewoon aan mij dat ik graag mijn informatie volledig heb en vaak mijn mening zeg.
En dat laatste is trouwens toegelaten op een forum anders zou het maar triestig zijn.
En ik heb nooit u, in persoon, noch uw taal, noch uw persoonlijke inbreng, afgebroken.

Kunt u me nu nog zeggen wat ik verkeerd doe?

ik niet.

en ik verwacht uw excuses, niet via een pm, maar in deze post.
ik duld het niet dat er valse conclusies getrokken worden over iets waar ik iedere keer duidelijk bij zeg dat het helemaal niet over bovenstaande redenen gaat.
de pispaal <<
Gebruikersavatar
Kwabber
Pro Member
Pro Member
Berichten: 419
Lid geworden op: 13 dec 2003, 13:34
Locatie: Izegem
Bedankt: 3 keer

Akira schreef:en blue-sky: dit is geen negatieve commentaar, al evenmin is het nutteloos want het gaat over het topic
Akira schreef:ik zeg iedere keer dat het helemaal niet op jou bedoeld was!
Trek het u niet aan Akira. De blauwe hemel is oud en leest tussen de regels door (of wil misschien aandacht hebben :P ).
blabla
Gebruikersavatar
meon
Administrator
Administrator
Berichten: 16757
Lid geworden op: 18 feb 2003, 22:02
Twitter: meon
Locatie: Bree
Uitgedeelde bedankjes: 581 keer
Bedankt: 780 keer
Provider

Bah.

Blijven doormekkeren.
Ik verwacht echt van Blue-Sky niet dat hij de nieuwswaarde van elk bericht vergelijkt tegen tig andere sites om dan tot de conclusie te komen dat het bericht wel vaak overgenomen worden en dus wel waardig is om op UB te komen?

Komaan Akira.
Aangezien je het allemaal wel beter weet hoe en waar je de informatie moet vinden, waarom post je dan nu en dan ook niet een interessant nieuwsfeit? (da's bij deze dus ook een oproep aan al die anderen die eens iets interessants voor UB zien voorbijflitsen).

Ik denk dat we Blue-Sky wel zéér erkentelijk mogen zijn voor zijn bijdrage hier, dankzij hem wordt nieuws in mijn interesseveld mooi voor mij verzameld en op deze site (die ik om meer dan 1 reden meerdere malen per dag bezoek) kan lezen, zonder dat ik daarvoor ZDNet of andere sites heb moeten openkliken.

Ik zou het zelf doen, maar helaas, het gekende gebrek aan tijd om een tekstje in te korten en te voorzien van een mooi logootje ... Enfin, u snapt wat ik bedoel.

* meon, zwaar teleurgesteld voor de uitspraken in dit topic

Enfin, ik wil hier in dit topic niet verder meer op in gaan, er gaat wat mij betreft een slotje op, want gewoon vragen om on topic te blijven is blijkbaar te moeilijk om te volgen.
Gesloten

Terug naar “Games”