[Te Koop] MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 17:02

Zo, kuis gehouden vandaag en hierbij nog een beetje stuff


Afbeelding
Afbeelding
2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module

Product code RBFTC11
10/100/1000 Ethernet ports 1
Can be used indoors Yes
Can be used outdoors Yes
Max power consumption 3 W
PoE in 12-57V
SFP ports 1
Storage size 1 KB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -40C... +70C
infolink: https://mikrotik.com/product/RBFTC11


Prijs per stuk: 33 Euro incl zending naar DPD punt




Afbeelding
Afbeelding
1x (NEW) MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor + (NEW) Gbit Mikrotik ethernet SFP S-RJ01 + (USED) 2x Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module

Product code CRS105-5S-FB
Architecture MIPSBE
CPU QCA8511
CPU core count 1
CPU nominal frequency 400 MHz
Dimensions 125 x 178 x 48 mm
License level 5
Operating System RouterOS
Size of RAM 128 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -20°C to 70°C
Number of DC inputs 1 (DC jack)
DC jack input Voltage 9-30 V
Max power consumption 11 W
SFP ports 5
infolink: https://mikrotik.com/product/fiberbox

Prijs per stuk: 66 Euro incl zending naar DPD punt




6x (USED) Kingston SSDNOW 300 60GB

Type: SV300S37A60G
Storage: 60GB
Size: 2,5"
Controller: SandForce SF2281
Zie https://we.tl/t-m86BHVZKvJ voor keuze SSD/HDD SMART status


Prijs per stuks: 7,50 Euro incl zending (naar DPD punt vanaf 2+ stuks, bpost voor 1 stuk)





3x (USED) Seagate Barracuda 1TB

Type: ST1000DM003 / ST1000DX001
Storage: 1TB
Size: 3,5"
Zie https://we.tl/t-m86BHVZKvJ voor keuze SSD/HDD SMART status


Prijs per stuks: 12 Euro incl zending naar DPD punt





1x (USED) SAMSUNG SpinPoint 750GB

Type: HD753LJ
Storage: 750GB
Size: 3,5"
Zie https://we.tl/t-m86BHVZKvJ voor keuze SSD/HDD SMART status


Prijs per stuks: 9 Euro incl zending naar DPD punt



1x (USED) Seagate Barracuda 4TB

Type: ST5000DM004 COMPUTE
Storage: 4TB
Size: 3,5"
Zie https://we.tl/t-m86BHVZKvJ voor keuze SSD/HDD SMART status


Prijs per stuks: 40 Euro incl zending naar DPD punt



Afbeelding
1x (USED) ASUS M5A78L-M/USB3 + AMD FX-4100 3.6Ghz + 32GB RAM Kingston

ASUS M5A78L-M/USB3 + AMD FX-4100 3.6Ghz +16GB RAM Kingston
Draait perfect VMware ESXI of Citrix Xenserver of Proxmox voor virtualisatie, samen met 6 SATA ports veel opslag mogelijkheid
Gelid 1U Cooler, let op deze cooler werkt nog maar de fan maakt lawaai, is aan vervanging toe!
CPU: AMD FX-4100 Quad Core 3.6Ghz
Chipset: AMD 760G (780L)/SB710
RAM: 4 x DIMM
Video: Integrated ATI Radeon™ HD 3000 GPU
Slots: 1 x PCIe x16 + 1 x PCIe x1 + 2 x PCI
SATA: 6 x SATA 3Gb/s port(s), Support Raid 0, 1, 10, JBOD
LAN: Realtek®, 1 x Gigabit LAN Controller(s)
Ports: 10 x USB 2.0 port(s) (4 at back panel, black, 6 at mid-board) + 2 x USB 3.1 Gen 1 port(s) (2 at back panel, blue)
Form factor: uATX Form Factor ( 24.4 cm x 24.4 cm )


Prijs per stuks: 35 Euro incl zending naar DPD punt




$_86.jpeg
$_86 (1).jpeg

1x (USED) Supermicro SC512 case pakket (3 in één doos)

Supmicro SC512 1U case
1U server case met rack oortjes
Cooler
260Watt voeding inclusief
infolink: https://www.supermicro.com/en/products/ ... SC512-200B


Prijs per stuks: 25 Euro incl zending naar DPD punt


Zending? Dit gaat naar een DPD punt tenzij anders vermeld. Ik ga dit echter enkel op vrijdagen weg doen, dus een iets trage zending.
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Gebruikersavatar
Block
Erelid
Erelid
Berichten: 1570
Lid geworden op: 31 Jul 2005
Bedankt: 49 keer
Uitgedeelde bedankjes: 89 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Block » 04 Mei 2020, 17:46

45 euro voor asus mobo +750 gigabyte HD
Scarlet one

Kiwivogel
Plus Member
Plus Member
Berichten: 194
Lid geworden op: 08 Nov 2015
Bedankt: 14 keer
Uitgedeelde bedankjes: 8 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Kiwivogel » 04 Mei 2020, 18:05

Volgens mij is het niet met bieden he? Mocht Block het mobo + cpu en ram niet meer willen ben ik kandidaat.

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 18:06

@Kiwivogel: Block heeft een PM, als dit niet door gaat laat ik dit hier weten. Dit is inderdaad de all-in prijs (inclusief zending!). Er zijn ook nog een hele hoop andere schijven en SSD's te koop.
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

bartlimb
Member
Member
Berichten: 97
Lid geworden op: 12 Jan 2013
Locatie: Limburg
Bedankt: 7 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor bartlimb » 04 Mei 2020, 18:09

Doe je eventueel verzending via Bpost voor de Seagate 4TB voor 40 euro?

ITnetadmin
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7992
Lid geworden op: 28 Jan 2012
Bedankt: 585 keer
Uitgedeelde bedankjes: 133 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor ITnetadmin » 04 Mei 2020, 18:11

Voor mij de 4TB HDD aub.
Kan goed dienen als extra backup disk.

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 18:12

@Bartlimb: Sorry enkel DPD, ga niet extra postpunten binnen gaan. DPD kan naar een pickup locatie in je buurt en is met tracking etc. Is goedkoopste en snelste optie voor mij.
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

bartlimb
Member
Member
Berichten: 97
Lid geworden op: 12 Jan 2013
Locatie: Limburg
Bedankt: 7 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor bartlimb » 04 Mei 2020, 18:13

Ok doe dan maar verzending via DPD dan.

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 18:16

@Bartlimb, ITNETADMIN was je voor met zending DPD
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

bartlimb
Member
Member
Berichten: 97
Lid geworden op: 12 Jan 2013
Locatie: Limburg
Bedankt: 7 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor bartlimb » 04 Mei 2020, 18:22

Ok geen probleem

Gebruikersavatar
krisken
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 19157
Lid geworden op: 07 Nov 2006
Twitter: kriskenbe
Locatie: Massemen - 91WET0
Bedankt: 962 keer
Uitgedeelde bedankjes: 1826 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor krisken » 04 Mei 2020, 18:57

Graag 4x Kingston SSDNOW 300 60GB (= 30 euro)

Internet = Orange 100/10Mbps + WirelessBelgië
Telefonie = EDPnet + OVH
GSM = Orange Intense Smartphone + Scarlet Red
TV = App TV + Netflix + Disney+
Netwerk = Mikrotik + Ubiquiti

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 19:00

Volgende nog beschikbaar:
2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
1x (NEW) MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor + (NEW) Gbit Mikrotik ethernet SFP S-RJ01 + (USED) 2x Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
2x (USED) Kingston SSDNOW 300 60GB ( SSD 5 & SSD 6 )
3x (USED) Seagate Barracuda 1TB
1x (USED) Supermicro SC512 case pakket (3 in één doos)
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Gebruikersavatar
honda4life
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5113
Lid geworden op: 03 Jan 2010
Locatie: 127.0.0.1
Bedankt: 284 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 164 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor honda4life » 04 Mei 2020, 19:03

Geef mij maar zo'n SSD'ke, ideaal voor op m'n oude experimenteer/prutslaptop met Ubuntu ;-)
✂ – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Ernie
Premium Member
Premium Member
Berichten: 709
Lid geworden op: 08 Jun 2011
Bedankt: 40 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 184 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Ernie » 04 Mei 2020, 19:53

Voor mij SSD 6 graag.

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 19:54

@ERNIE 5 ook goed? de 6 is net door honda4life genomen
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Ernie
Premium Member
Premium Member
Berichten: 709
Lid geworden op: 08 Jun 2011
Bedankt: 40 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 184 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Ernie » 04 Mei 2020, 20:02

Ah, honda4life had niets gespecificeerd en ging er van uit dat het dan op volgorde was..

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 20:05

Nee, maar ik had ze toegewezen aan hem, is al ingepakt en zegels plakken er al op :-)

Had je graag de 5 of blijft deze vrij voor iemand anders ?
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Ernie
Premium Member
Premium Member
Berichten: 709
Lid geworden op: 08 Jun 2011
Bedankt: 40 keer
Recent bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 184 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Ernie » 04 Mei 2020, 20:11

Ok dan SSD 5

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 04 Mei 2020, 23:13

Alles is al ingepakt en staat klaar, iedereen die al screenshot doorgestuurd heeft zal reeds een dpd tracking code krijgen :)

Volgende nog beschikbaar:
2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
1x (NEW) MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor + (NEW) Gbit Mikrotik ethernet SFP S-RJ01 + (USED) 2x Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
3x (USED) Seagate Barracuda 1TB
1x (USED) Supermicro SC512 case pakket (3 in één doos)
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 05 Mei 2020, 19:03

Zo, enkel nog de fiber gear van MikroTik beschikbaar en de 3x 1TB HDD's

2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
1x (NEW) MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor + (NEW) Gbit Mikrotik ethernet SFP S-RJ01 + (USED) 2x Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
3x (USED) Seagate Barracuda 1TB
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 11 Mei 2020, 02:44

HDD's ook verkocht

Enkel nog de MikroTik fiberboxen beschikbaar met fiber modules:
- 2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
- 1x (NEW) MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor + (NEW) Gbit Mikrotik ethernet SFP S-RJ01 + (USED) 2x Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

wim.pi
Starter
Starter
Berichten: 21
Lid geworden op: 28 Jul 2011
Bedankt: 1 keer
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor wim.pi » 24 Mei 2020, 13:23

Ik heb interesse in wat er nog over is (de MikroTik fiberbox en de 2 fiber modules), wel een vraag over die Cisco 1000BASE-SX SFP modules. Volgens mij zijn die multimode? En ik vermoed dat die compatibel zijn met die MikroTik modules/box?

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 24 Mei 2020, 13:39

@wim.pi: Klopt, zijn multimode, en inderdaad compatibel met de fiberbox, worden herkend.
Screenshot 2020-05-24 at 13.38.19.png
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

oliviermaes
Starter Plus
Starter Plus
Berichten: 26
Lid geworden op: 24 Apr 2010
Bedankt: 7 keer
Recent bedankt: 1 keer

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor oliviermaes » 24 Mei 2020, 14:42

Tim.Bracquez schreef:Enkel nog de MikroTik fiberboxen beschikbaar met fiber modules:
- 2x (NEW) MikroTik Fiber to Ethernet convertor outdoor RBFTC11 + (USED) Cisco 1000BASE-SX Single Mode Fiber module


Incl PoE injectors?
Welke connector voor fiber?
Verkoop B2B mogelijk of is particulier.
(Interesse gezien lopend topic)

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3130
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 429 keer
Uitgedeelde bedankjes: 142 keer
Contact:

Re: MikroTik gear, HDD's, SSD's, QuadCore 16GB RAM, ...

Berichtdoor Tim.Bracquez » 24 Mei 2020, 14:53

Spijtig genoeg alles al verkocht, en overal zitten POE injectors bij
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop


Terug naar “Te koop / Gezocht”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten