[Te Koop] MikroTik 24 Port gbit switch met ingebouwde voeding en fiber module

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3019
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 413 keer
Recent bedankt: 5 keer
Uitgedeelde bedankjes: 140 keer
Contact:

MikroTik 24 Port gbit switch met ingebouwde voeding en fiber module

Berichtdoor Tim.Bracquez » 1 week 6 uur 8 minuten geleden (12 Feb 2020, 17:02)

Heb volgende te koop:

CRS125-24G-1S-RM 24 Port gbit switch met router functionaliteit (Mikrotik ROS)
Deze is aangepast met een ingebouwde voeding, echter kan deze gewoon nog extern met 8-28 V gevoed worden (DC jack)
Je kan hiermee makkelijk 300Mbit + NAT doen!
Draait de laatste ROS stable versie, in bijlage de foto's

Informatie: https://mikrotik.com/product/crs125_24g_1s_rm
Details
Product code CRS125-24G-1S-RM
Architecture MIPSBE
CPU AR9344
CPU core count 1
CPU nominal frequency 600 MHz
Dimensions 443x142x44mm
License level 5
Operating System RouterOS
Size of RAM 128 MB
Storage size 128 MB
Storage type NAND
Tested ambient temperature -35C to +65C tested

Ethernet
Details
10/100/1000 Ethernet ports 24
Fiber
Details
SFP DDMI Yes
SFP ports 1


Je krijgt er bij
* 1 SFP 1Gbit single-mode fiber module (GLC-SX-MM)
* 1 power cable
* 1 extra 24V PSU als reserve
* Zending naar je thuis met bpost

Prijs: 70 Euro incl zending
Bijlagen
IMG_20200211_234309.jpg
IMG_20200211_234312.jpg
IMG_20200211_234304.jpg
Tim Bracquez, [email protected], https://www.fusa.be
Dedicated Servers & Promoties - https://fusa.be/nl/hosting/offer
MikroTik Routerboards - https://fusa.be/shop

ITnetadmin
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7459
Lid geworden op: 28 Jan 2012
Bedankt: 546 keer
Recent bedankt: 2 keer
Uitgedeelde bedankjes: 122 keer

Re: MikroTik 24 Port gbit switch met ingebouwde voeding en fiber module

Berichtdoor ITnetadmin » 6 dagen 20 uur 43 minuten geleden (13 Feb 2020, 02:27)

Verkocht


Terug naar “Te koop / Gezocht”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast