Nieuwe snellere Processoren ?

Plaats een reactie


BBCode staat UIT
Smilies staan UIT

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Nieuwe snellere Processoren ?

door Mahimahi » 25 okt 2003, 12:36

Wie zegde dat daar van die trage AMD's ? :-D
Beetje koelen hè mannen :idea:

http://www6.tomshardware.com/cpu/20031021/index.html

door Sensei Zeon » 06 sep 2003, 13:12

ik zou ook liever zien dat ze cpu's zonder tcpa ontwikkelen, en dat ze verder zoeken naar minder hitte producerende cpu's, voor 90% van de dingen is de cpu op het ogenblik snel genoeg

door Nob » 06 sep 2003, 12:48

Ik wil niet zozeer supersnelle cpu's (ook wel leuk), maar de eerste CPU fabrikant die GEEN TCPA en van die bucht ondersteund die krijgt mijn geld. Desnoods importeer ik hem vanuit China :p

greetz,

Nob

door Sandman » 06 sep 2003, 12:29

Ja, amd heeft inderdaad nog lang geen voorsprong op intel (alhoewel ik 85% amd verkoop, dus daar ligt het niet aan...)

Intell heeft op dit moment de snelste cpu's. Maar als je gaat kijken wat die mogen kosten...
Daarbij heeft intel nu ook wat probleempjes in zijn ontwikkeling (dat is trouwens normaal he, anders zzou men niet moeten ontwikkelen), wat meer problemen als normaal dus met het verbuik van de nieuwe cpu's die in ontwikkeling zijn. Hierdoor zou AMD met zn nieuwe K8 wel weer eens kunnen bijkomen.

Maar qua pure cpu-power, ben ik al meer als tevreden. Ik wil als ik mezelf een nieuwe pc aanschaf voornamelijk meer geheugenbandbreedte hebben en gewoon een sneller I/O systeem. Dat zou mijn systeem versnellen.(scsi raid5 met 15K schijven iemand? ;) ) , niet zozeer pure cpupower. (al zou dat ook mogen)

De ontwikkelingen met de cpu's zullen echter toch nog wel een tijdje blijven duren..., de mensen zullen hun homefilmpkes in een paar seconden willen omzetten naar een ander formaat (encoderen)

door Blue-Sky » 06 sep 2003, 12:24

Ik volg de mening van meon, ja....het is niet voor niets dat ik bij het plaatsen van deze topic in de titel een vraagteken geplaatst heb.
In die link had ik een en ander gecheckt, vandaar dat ik in de beschrijving iets gewijzigd had, namelijk dat vraagteken!
Zie > Onderwerp: Nieuwe snellere Processoren ?

door meon » 06 sep 2003, 11:57

AMD voorsprong op Intel? LOOOOOOL :lol:

Waar haal je dat vandaan? De laatste vergelijkende benchmark die ik gezien heb ruled Intel nog steeds. Op alle tests die ze gedaan hebben was er slechts 1tje waar de amd (een 3200+ vs 3,2 GHz) beter in presteerde, al was het verschil miniem.
Nu, ik ben vooral zeer benieuwd naar de technologisch beste processor van het moment, zijnde de Pentium M. Die hebben lagere MHz'en en presteren beter dan AMD's.
Het is m'n bedoeling niet om een zoveelste AMD vs. Intel battle te beginnen (al vermoed ik dat het er wel weer van zal komen :roll: )
Maar je moet geen dingen gaan verkondigen die niet waar zijn eh :-)

door Massachusetts » 06 sep 2003, 10:39

Vergroot AMD zijn voorsprong op Intel? Men zegt op papier. Maar naar mijn weten heeft Intel een grotere naam, een grote brand awareness dan AMD. Ze kunnen misschien beter zijn (dat geloof ik niet), maar Intel heeft toch de beste papieren. In de toekomst zou daar verandering in kunnen komen, het zou de concurrentie uiteraard ten goede komen.

Nieuwe snellere Processoren ?

door Blue-Sky » 03 sep 2003, 11:04

Sneller met grotere L2-cache > > Klik hier

Omhoog