Home Nieuws Varia Flanders DC Creativity Forum: 21 oktober 2010
Flanders DC Creativity Forum: 21 oktober 2010 Afdrukken E-mail
Geschreven door Christophe Peeters   
Vrijdag 01 Oktober 2010 21:32

Het Flanders DC organiseert op 21 oktober een Creativity Forum in Antwerpen met als thema ‘Creative minds leaving an impact’, deze maal met énkel vrouwelijke sprekers. World of Warcraft, neurologie, Playboy Enterprises ... waar je ook gaat of staat, je ontmoet steeds meer creatieve geesten op hoge hakken, gedreven door typisch vrouwelijke kwaliteiten zoals sterke intuïtie, hoge emotionele intelligentie en absolute originaliteit.

Randi ZuckerbergEerder haalde Flanders DC creatieve breinen als marketing-goeroe Seth Godin en Ji Lee (Creative Director van Google Labs) reeds naar Vlaanderen. Deze keer zijn het dames van formaat: de eerste spreekster, Randi Zuckerberg, is naast oudere zus van oprichter Mark ook de Director of Market Development bij Facebook. Randi zal het onder meer hebben over de rol van internet, sociale netwerken en sociale media in het openbare leven en de betekenis ervan voor consumenten en ondernemers. Natuurlijk zijn ook de andere sprekers van absoluut feminien topniveau: zo hebben we onder andere game designer Jane McGonigal, Christie Hefner, die een hele tijd aan het hoofd stond van Playboy Enterprises en natuurlijk ook een schare Vlaamse spreeksters van topniveau, zoals Dorien Aerts, Social Media Consultant bij web- en communicatiebureau anaXis, Marleen Temmerman (Gynaecologe en politica) en Jeanne Devos (Ontwikkelingshulp). De volledige lijst vind je hier.

Ook userbase zal aanwezig zijn en live verslag uitbrengen via Twitter. Volg daarvoor @userbase en/of de officiële hashtag #CFFDC .
Inschrijven kan nog steeds en userbase-bezoekers kunnen van een korting genieten op de toegangsprijs. Stuur hiervoor een privébericht naar Jan_B voor de kortingscode.

Reacties Reacties
Zoeken
wout-altea - 04-Oct-2010 09:25:11
Hashtag? =) noobish vraagje neem ik aan, maareuh, ik neem aan dat je door de hashtag niet positief reageert op een speekseltest...???
meon - 04-Oct-2010 17:51:32
Een hashtag op twitter is een zoekterm waarmee je berichten van verschillende personen over eenzelfde onderwerp toch bij mekaar kan zien en eventueel zelfs op je site plaatsen, zoals op http://www.flandersdc.be/view/nl/66467888-Flanders+DC%27s+Creativity+Forum.html.
Zo'n zoekterm vorm je door de term vooraf te laten gaan door het spoorwegteken (#).
Alleen geregistreerde gebruikers mogen reageren!
Laatste aanpassing ( Maandag 04 Oktober 2010 09:28 )
 

Laatste nieuwsreacties



Gerelateerd nieuws

Deze site

Raak je niet aangemeld op deze site?
Contacteer ons!

Heb je een nieuwstip?
Geef ons een seintje!