Home Nieuws Telecom Duitsland en Italië krijgen 28Mbps-hsdpa in tweede helft 2009
Duitsland en Italië krijgen 28Mbps-hsdpa in tweede helft 2009 Afdrukken E-mail
Geschreven door Tweakers.net (gemeld door seagull)   
Vrijdag 20 Februari 2009 11:24

In de tweede helft van dit jaar gaat Telefónica O2 hsdpa met een downsnelheid van 28Mbps en een uploadsnelheid van 5,76Mbps uitrollen in Duitsland. Telecom Italia zal dezelfde snelheid na de zomer in Italië aanbieden.

Telefónica O2 gaat de hspa+, of 'evolved hspa'-technologie, in eerste instantie in de Duitse stad München uitrollen. Later in het jaar moeten de Telefónica O2-klanten in andere delen van het land van de hoge snelheden gebruik kunnen maken. De Chinese fabrikant van mobiele technologie Huawei zal voor de netwerkapparatuur en de dongle voor laptops zorgen.

In Italië is het Telecom Italia dat samen met Ericsson een hspa+-netwerk gaat aanleggen

Lees meer op Tweakers.net

Reacties Reacties
Zoeken
zambo - 20-Feb-2009 14:35:47
Hier zullen we nog 50 jaar mogen wachten op zulke snelheden. Met dank aan het BIPT/Belgacom die alles hier blokeren.
satsurfer - 23-Feb-2009 16:53:00
Proximus gaat dit jaar in Brussel ook een paar sites met die snelheden uitrusten.
ofloo - 22-Mar-2009 18:25:33
Dat is haalbare snelheid zeker, wat de aangeboden snelheid zal zijn valt nog af te wachten zeker en dit alles met een ongelooflijk volume van 1mb.

@satsurfer Dit is zowat hetzelfde nieuws van in der tijd dat dommel 2jaar geleden 100mbit ging aanbieden, .. zeker weer één of ander test project, .. maw lokaal, "ik leg heb een draadloos netwerk van 54mbit in mijn tuin uitgerold", .. da's wat anders he :p
Alleen geregistreerde gebruikers mogen reageren!
 

Laatste nieuwsreacties



Gerelateerd nieuws

Deze site

Raak je niet aangemeld op deze site?
Contacteer ons!

Heb je een nieuwstip?
Geef ons een seintje!