Home Nieuws Internet Providers Zware panne plaagt internetklanten Belgacom
Zware panne plaagt internetklanten Belgacom Afdrukken E-mail
Geschreven door gr4vity   
Dinsdag 06 Oktober 2009 13:15

BRUSSEL - Heel wat mensen met een internetverbinding van Belgacom kennen momenteel zware problemen bij het surfen. 'De problemen begonnen rond half twaalf', zegt woordvoerder Jan Margot. Belgacom hoopt dat het probleem snel opgelost raakt.

Een groot aantal klanten van Belgacom moet het tijdelijk zonder internetverbinding stellen, ofwel is de internetverbinding zeer onstabiel ofwel is het helemaal onmogelijk om op het net te geraken.

De pannes doen zich in heel België voor. 'De routers worden momenteel onderzocht en we hopen het probleem zo snel mogelijk op te lossen', klinkt het.

Bron: Het Nieuwsblad

Forumtopic

 

Reacties Reacties
Zoeken
fluppie - 07-Oct-2009 09:59:08
Ook de Scarlet klanten waren de dupe van deze panne,bij mij heeft het geduurd van rond de middag tot 18.30h
Bij het bellen naar Scarlet,was er een bandje die zij dat het om een grote algemene panne ging.
Ik vraag mij af of er nog andere klanten van alternatieve providers hier last van hebben gehad?? (waarschijlijk wel).
oblivia - 10-Oct-2009 11:53:07
Ja mensen die als provider Dommel hebben
Alleen geregistreerde gebruikers mogen reageren!
Laatste aanpassing ( Vrijdag 04 December 2009 00:47 )
 

Laatste nieuwsreacties



Gerelateerd nieuws

Deze site

Raak je niet aangemeld op deze site?
Contacteer ons!

Heb je een nieuwstip?
Geef ons een seintje!