Home Nieuws Internet Providers Belgacom start testproject FTTH in Sint-Truiden
Belgacom start testproject FTTH in Sint-Truiden Afdrukken E-mail
Geschreven door gr4vity   
Donderdag 10 September 2009 11:46

Telecommunicatiebedrijf Belgacom gaat in Sint-Truiden een project met glasvezelkabels testen. Deze zullen uitzonderlijk worden doorgetrokken tot in de woningen.

De bewoners zullen de kwaliteit en mogelijkheden van hun internet zo fors zien toenemen. Het proefproject liep eerder al in Rochefort, maar Belgacom voegt daar nu La Louvière en Sint-Truiden, waar de test enkel zal plaatvinden in enkele wijken, aan toe.

De Truienaars krijgen weldra meer informatie over het project van het gemeentebestuur. Volgens burgemeester Ludwig Vandenhove zullen er amper stoepen moeten worden opgebroken.

bron: HBvL.be

Forumtopic

 

Reacties Reacties
Zoeken
bartman - 10-Sep-2009 14:42:06
waarom Belgacom weeral? Kunnen enkel de belgacom/Skynet abonnees van profiteren? Waarom geen neutraal bedrijf dat laten doen?
gr4vity - 10-Sep-2009 20:03:02
Het geld komt ook via Belgacom he. Belgacom is en blijft een commercieel bedrijf en geen liefdadigheidsinstelling.
dme84 - 10-Sep-2010 09:26:36
Dit toont nogmaals aan dat Belgacom een innoverend bedrijf is dat op het vlak van nieuwe technologieën introduceren de toon zet in het telecomlandschap... Oew yeahh!
Alleen geregistreerde gebruikers mogen reageren!
Laatste aanpassing ( Vrijdag 04 December 2009 00:44 )
 

Laatste nieuwsreacties



Gerelateerd nieuws

Deze site

Raak je niet aangemeld op deze site?
Contacteer ons!

Heb je een nieuwstip?
Geef ons een seintje!