Tegen november moet het mogelijk zijn om Belgacom TV te bekijken op je computer. Dat zei Jean-Charles De Keyser in een interview met de krant La Dernière Heure. Ook komt er een applicatie voor op je smartphone waarmee je op afstand je decoder kan programmeren. Zelfs het op afstand bekijken van films en programma's zou mogelijk zijn. Ook zullen een nog aantal matchen uit de Jupiler Pro League uitgezonden worden in 3D.
Programmeren op afstand hebben ze waarschijnlijk afgekeken van Telenet....
LOL! Programmeren op afstand is zo oud als de straat. Precies alsof Telenet dat heeft uitgevonden. En je moet er dan nog voor bijbetalen ook waarschijnlijk.
Net zoals Live TV pauzeren, ook nog zo'n te betalen "innovatie" van ons Belgische duopolie.
NEWSFLASH: al die zaken kunnen al jaren en zijn bovendien gratis als je thuis een beetje deftige HTPC oplossing hebt.
Het ontgaat mij compleet waarom het zo lang moet duren vooraleer je deze decoder van op afstand kan programmeren? Wie een satelliet ontvanger heeft, voorzien van Ethernet, kan dit al jaren doen. En de decoder van Belgacom hangt volgens mij toch ook aan het internet? Hier in België zijn zowat alle instanties kampioen in het achterna hollen van de feiten.
Laatste forumberichten