Home Nieuws Technologie Apple verkocht 300.000 iPads op lanceringsdag
Apple verkocht 300.000 iPads op lanceringsdag
Maandag 05 April 2010 15:50

Apple heeft op de lanceringsdag van de iPad 300.000 stuks verkocht, pre-orders van het toestel meegerekend. Dat maakte het elektronicabedrijf zelf bekend. Apple verwachtte zo'n verkoopcijfer, terwijl analisten een veel hoger getal in gedachten hadden.

Ondertussen zijn er volgens Apple meer dan één miljoen apps voor de iPad gedownload en 250.000 eBooks via Apple's iBookstore.

Momenteel worden enkel iPads met ingebouwde Wi-Fi verkocht; later deze maand volgen de versies met 3G-verbinding. De goedkoopste iPad versie, met Wi-Fi en 16 GB flashgeheugen, is er voor 499 dollar; terwijl de duurste versie, met 64 GB, Wi-Fi en 3G-connectie, voor 829 dollar verkocht wordt. Europese prijzen zijn nog niet gekend, al wordt verwacht dat de prijzen hier hoger zullen liggen.

Reacties Reacties
Zoeken
silencer - 15-Apr-2010 06:16:32
Iedere keer weer gratis reclame voor apple, zelfs op he nieuws (één).
Over de Nexus One hoor je niets, ook op dit forum niet.
Het is niet moeilijk dat ze dan goed verkopen (als gadget)

Een ding hebben beide gemeen: ze zijn belachelijk duur.
lord utopia - 15-Apr-2010 22:44:20
Wat ik bedoel is: wij zijn vrijwilligers en kunnen spijtig genoeg niet over alles schrijven. Als je nieuws hebt dat je wil dat hier op de frontpage verschijnt, stuur het zeker door naar press at userbase punt be. Geen garantie dat het hier op de frontpage komt, maar we doen ons best.
Alleen geregistreerde gebruikers mogen reageren!
 

Laatste nieuwsreacties



Deze site

Raak je niet aangemeld op deze site?
Contacteer ons!

Heb je een nieuwstip?
Geef ons een seintje!