[Te Koop] MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2783
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 382 keer
Recent bedankt: 3 keer
Uitgedeelde bedankjes: 130 keer
Contact:

MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor Tim.Bracquez » 21 Jan 2019, 15:31

Hierbij een iets zwaarder RB'tje voor de UB'er die graag 16Gbit routing wilt doen :-D

IMG_20190121_151316.jpg
IMG_20190121_151300.jpg

CCR1036-12G-4S-EM
Product code CCR1036-12G-4S-EM
Architecture TILE
CPU TLR4-03680
CPU core count 36
CPU nominal frequency 1.2 GHz
Dimensions 355x145x44mm
License level 6
Operating System RouterOS v6 (64bit)
Size of RAM 16 GB
Storage size 1 GB
Storage type NAND
Tested ambient temperature -20°C to 60°C
Suggested price $1195.00


Enkele opmerkingen van mij:
- Voeding was gekend voor slechte Caps, dit is vervangen en nieuwe voeding is maar 2 maand gebruikt.
- Extra mogelijkheid om externe voeding (2de) aan te sluiten is voorzien
- Dit is geen passief maar actief gekoeld model, voor datacenter gebruik
- Je krijgt er een SFP modules bij voor gbit fiber
- Inclusief zending in België
- Factuur hiervoor uiteraard mogelijk met 6 maand garantie, prijs excl btw.

IMG_20190121_151158.jpg
IMG_20190121_151202.jpg


Info: https://mikrotik.com/product/CCR1036-12G-4S-EM

Vraagprijs: 500 Euro

Finisar FTRJ8519P1BNL - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-SX Series - LC multi-mode
Ethernet 1000Base-SX
Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Connectivity Technology wired
Optical Wave Length 850 nm
Data Link Protocol 2Gb Fibre Channel (Short Wave), Gigabit Ethernet
Compliant Standards IEEE 802.3
Fibre Channel FC-PH, FC-PH-2, FC-PH-3, FC-PI
Data Transfer Rate 2.12 Gbps

IMG_20190121_151338.jpg
Tim Bracquez, tim@fusa.be, https://www.fusa.is
Dedicated Servers - https://fusa.is/offer

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2783
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 382 keer
Recent bedankt: 3 keer
Uitgedeelde bedankjes: 130 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor Tim.Bracquez » 1 week 2 dagen 13 uur geleden (11 Mar 2019, 16:47)

Bump, staat nog steeds te koop!

Extra SFP modules ook te verkrijgen
Tim Bracquez, tim@fusa.be, https://www.fusa.is
Dedicated Servers - https://fusa.is/offer

petzl
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 941
Lid geworden op: 07 Aug 2010
Locatie: Holsbeek - JO20IV
Bedankt: 90 keer
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor petzl » 1 week 1 dag 9 uur geleden (12 Mar 2019, 20:25)

50 euro :)
Afbeelding

petzl
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 941
Lid geworden op: 07 Aug 2010
Locatie: Holsbeek - JO20IV
Bedankt: 90 keer
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor petzl » 1 week 1 dag 9 uur geleden (12 Mar 2019, 20:26)

petzl schreef:50 euro :)

omdat die niet meer dan 1 van zijn 36 cores gebruikt voor BGP ...
Afbeelding

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2783
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 382 keer
Recent bedankt: 3 keer
Uitgedeelde bedankjes: 130 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor Tim.Bracquez » 1 week 1 dag 7 uur geleden (12 Mar 2019, 22:29)

Ik haal hem uit verkoop. Toch geen interesse hier voor dit model
Tim Bracquez, tim@fusa.be, https://www.fusa.is
Dedicated Servers - https://fusa.is/offer

ITnetadmin
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 6837
Lid geworden op: 28 Jan 2012
Bedankt: 521 keer
Recent bedankt: 6 keer
Uitgedeelde bedankjes: 109 keer

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor ITnetadmin » 1 week 1 dag 7 uur geleden (12 Mar 2019, 22:57)

Sorry, Tim.
Bedankt om het aan te bieden, zoals altijd; het ding ziet er superkrachtig uit, maar ik kan er alleen maar een hobbyistenprijsje voor betalen, dus zeker niet veel meer dan een 100-tal euro.

laroyj
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1993
Lid geworden op: 19 Mar 2011
Locatie: TIELT
Bedankt: 103 keer
Uitgedeelde bedankjes: 24 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor laroyj » 1 week 17 uur 5 minuten geleden (13 Mar 2019, 13:14)

wat is de werkelijke doorvoer?
waarom vraag ik dat.. ik heb een CRS 125 in gebruik, heb er zelfs 2 op een telenet wigo business.. op de switch voor de CRS125 heb ik 225 Mb download en 29 Mb upload, maar op de CRS125 heb ik maar gemiddeld 40-65 Mb download en 25 Mb upload, er hangen enkle pcs aan en wel 4 IP camera's, die continue streamen a rato van 6 Mb samen.....maar dat zou toch moeten kunnen getrokken worden..
Internet: Orange vast+4G+Telenet Basic + EDPNET SLA VDSL2 (85/20)
Telefonie: VOIP: EDPNET + Weepee + Cheapconnect + Internetcalls
GSM: Orange Arend60
Tablet: Ipad2/Android
TV: Orange Digt tv-Tv Vlaanderen-Canaal Digitaal-Stievie
Netwerk: Giga Orange/Telenet IPV4-Giga EDPNET SLA IPV4/IPV6-Giga FON-netwerk NanobridgeM5
radiometeor.be

laroyj
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1993
Lid geworden op: 19 Mar 2011
Locatie: TIELT
Bedankt: 103 keer
Uitgedeelde bedankjes: 24 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor laroyj » 1 week 17 uur 5 minuten geleden (13 Mar 2019, 13:14)

wat is de werkelijke doorvoer?
waarom vraag ik dat.. ik heb een CRS 125 in gebruik, heb er zelfs 2 op een telenet wigo business.. op de switch voor de CRS125 heb ik 225 Mb download en 29 Mb upload, maar op de CRS125 heb ik maar gemiddeld 40-65 Mb download en 25 Mb upload, er hangen enkle pcs aan en wel 4 IP camera's, die continue streamen a rato van 6 Mb samen.....maar dat zou toch moeten kunnen getrokken worden..
Internet: Orange vast+4G+Telenet Basic + EDPNET SLA VDSL2 (85/20)
Telefonie: VOIP: EDPNET + Weepee + Cheapconnect + Internetcalls
GSM: Orange Arend60
Tablet: Ipad2/Android
TV: Orange Digt tv-Tv Vlaanderen-Canaal Digitaal-Stievie
Netwerk: Giga Orange/Telenet IPV4-Giga EDPNET SLA IPV4/IPV6-Giga FON-netwerk NanobridgeM5
radiometeor.be

Gebruikersavatar
Tim.Bracquez
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2783
Lid geworden op: 05 Dec 2010
Twitter: fusabe
Locatie: ::1
Bedankt: 382 keer
Recent bedankt: 3 keer
Uitgedeelde bedankjes: 130 keer
Contact:

Re: MikroTik CCR1036-12G-4S-EM + SFP 1Gbit fiber

Berichtdoor Tim.Bracquez » 1 week 16 uur 52 minuten geleden (13 Mar 2019, 13:27)

Dan heb je vermoedelijk wat fout geconfigureerd. Vermoedelijk is er geen FastPath actief of geen offloading naar de switch chip.
Als je IP firewall aanzet op de bridge (of connection tracking) gaat alles door de cpu... Niet aan te raden, enkel wat door de NAT gaat (internet naar buiten) zou door de CPU moeten.

Ook is het belangrijk om te weten wat RAW iptables etc zijn, wat de impact is van mangle rules etc...

Mogelijk een draadje aanmaken hier op het forum, wie weet kunnen enkele hier wel helpen...


Door deze CCR haal je effectief 5Gbit+
Deze MikroTik CCR1036-12G-4S-EM gaat terug naar het datacenter gaan voor een klant.
Tim Bracquez, tim@fusa.be, https://www.fusa.is
Dedicated Servers - https://fusa.is/offer


Terug naar “Te koop / Gezocht”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten